• 021-77537503
  • imasazan@email.com
  • تهران-خ17 شهریور چهارراه منصور پاساژ رضوان پلاک 104
  • 09331580303

ایما سازان

سازنده انواع تابلوهای راهنمای ساختمان و علائم ایمنی

بج سینه

  • ۵۶۱


 
بج سینه چیست؟
بج سینه به قطعه کوچک یا نشانی گفته می شود که نشان دهنده ی طرح و آرم شرکت ها و همچنین برند کسب و کارها است که به دو صورت مگنتی و سوزنی در قسمت سینه بر روی لباس نصب می شود که در واقع به نوعی معرف آن ها است. نشان سینه علامتی است که پرسنل ارگان ها و سازمان ها و یا گروه های وابسته دیگر روی مقنعه یا کت خود نصب می کنند. در واقع می توان گفت اتکت سینه که به آن گل سینه، پلاک سینه، بج کت، نشان سینه، اتکت سینه و...گفته می شود، از نوع اقلام تبلیغاتی تشریفاتی می باشد که معرف یک ارگان خاص یا سازمان و یا گروه های وابسته به یک فرد خاص است.
در حالت کلی اتکت سینه یکی از بهترین و مهمترین هدایای تبلیغاتی برای ارائه در نمایشگاه ها می باشد. نشان سینه بیشتر برای ست کردن کسانی که در نمایشگاه برای خوش آمدگویی و پاسخگویی به مشتریان حضور پیدا می کنند استفاده می شود.


هزینه بج سینه چقدر است؟
اکثر شرکت ها و ارگان ها هزینه های زیادی را برای تبلیغات پرداخت می کنند، ولی به این مساله توجه نمی کنند که اتکت سینه با توجه به اینکه هزینه زیادی برای آن ها در بر ندارد ولی تاثیر زیادی در تبلیغات دارد. همچنین بیشتر مردم نه به عنوان یک قطعه کوچک تبلیغاتی، بلکه برای زیبایی نشان سینه مورد علاقه خود را به قسمت سینه خود می چسبانند.

 


انواع بج سینه
بج سینه در سه مدل پلی استری، پلاستیکی و فلزی ساخته می شود. اتکت سینه پلی استری نسبت به اتکت سینه های فلزی دارای جلوه زیباتری هستند. جنس نوع پلی استری از برنج است. اگر برای شما شفافیت و تنوع رنگ زیاد مهم است نوع پلی استری را انتخاب کنید. جنس بج سینه پلاستیکی از پلکسی گلاس است و این از دو مدل دیگر ارزان تر می باشد و گرانترین مدل آن از نوع پلی استری است.
بج سینه رنگی چیست؟
 
هزینه بج سینه چقدر است؟
بج سینه یا همان نشان سینه می تواند رنگی نیز باشد‌. البته موقع استفاده از متریال و مواد برنج عمدتا از آبکاری برنز، نقره، طلا و دیگر فلزات استفاده می شود. آبکاری این نشان های سینه می تواند براق و یا مات باشد. آبکاری این اتکت موجب می شود که جلوه بصری آن در برندینگ و تبلیغات هم افزایش پیدا کند.
در واقع می توان گفت بج یا اتکت سینه به لحاظ انواع مدل های آن از آنجایی که هر کسب و کار و برندی دارای شکل و طرح مختص خود می باشد خیلی متنوع است و به تعداد کسب و کارها و برندها دارای تنوع است پس قابل شمارش نیست ولی از نظر جنس ساخته شده آن ها می توان آن ها را دسته بندی کرد. همچنین می توان آن ها را به سه دسته رنگی، براق و مات تقسیم بندی کرد. این اتکت ها معمولا در دو شکل مستطیلی و مربعی ساخته می شوند و بر مبنای فرایند چاپ روی آن به دو شیوه ی چاپ آنادایز و یا سابلیمیشن ساخته می شوند. چاپ آنادایز بر روی جنس آلومینیوم انجام می شود.


بج سینه بر اساس جنس ساخت آن ها دارای انواع مختلفی است؛ که عبارتند از:
-بست پروانه ای (بست فلزی یا پلاستیکی)
محبوب ترین انتخاب برای برچسب های پرینت شده یا برجستگی های لعابی ما، اتصال بست پروانه ای می باشد. قطعه بستی در واقع یک قطعه فلزی جداگانه می باشد که دارای دو بال پروانه است که موقع فشرده شدن آن ها به هم نشان دکمه رها می شود. این قطعه می تواند پلاستیکی و یا فلزی باشد. اگر پلاستیکی باشد با توجه به اولویت شما می تواند زرد یا سیاه باشد. اگر فلزی باشد، می تواند نقره ای یا طلایی باشد.
-بج سینه آلومینیوم آنادایز
بج سینه آلومینیوم آنادایز جز سری های مدرن و جدید اتکت و یا نشان سینه است. این مدل جدید اتکت قابلیت چاپ دیجیتال و تمام رنگ را دارد و شما می توانید تصاویر دلخواه خود را به صورت رنگی بر روی این اتکت ها چاپ کنید. کاربرد این قطعه در سازمان هایی مانند آتش نشانی و مترو است.
-سنجاق سینه
اتصال سنجاق سینه عمدتا مناسب دکمه های برجسته ی بزرگتر است، چون به جای بست پروانه ای که تنها دارای یک نقطه اتصال است، این سنجاق سینه از دو نقطه کت یا مقنعه متصل می شود. مزیت این سنجاق سینه این است که سر نمی خورد و جابجا نمی شود.
-بج پیکسل
بج پیکسل، یک بج ترکیبی است و شامل خصوصیات چند نوع بج می باشد. ساختار این مدل اتکت ها با توجه به نیاز مشتری و بودجه او طراحی و ساخته می شود.
 
انواع بج سینه
-اتصالات مغناطیسی
بیشتر افراد هنگام وصل کردن بج سینه نگران سوراخ شدن کت و یا مقنعه خود هستند اما اتصال آهنربایی این مشکل را حل کرده است. برای دکمه های برجسته ی بزرگ از آهنربای نواری و برای دکمه های کوچکتر از آهن ربای گرد استفاده می شود. این مدل بج سینه بسیار خاص و شیک است.
-بج پلکسی و مولتی استایل
در واقع بج سینه مولتی استایل و بج های سینه پلکسی را می توان در یک دسته قرار داد. حکاکی و برشکاری لیزر بر روی مولتی استایل و پلکس به خوبی و بسیار زیبا انجام می پذیرد. این اتکت ها به خاطر سبک بودن بسیار زیبا و مناسب بر روی لباس قرار می گیرند.
-سنجاق چسبی
از سنجاق چسبی می توانید برای دکمه های برجسته تان استفاده و از آن یک جواهر زیبا و ساده بسازید‌. کاور و چسب آن برای کراوات، دستمال گردن و یا برچسب ها مناسب است.

 


بج سینه مات و براق چیست؟
یکی دیگر از مدل های بج سینه که مات و براق نام دارد با دو روش ریخته گری و اسید کاری قابل انجام است. در برخی از آنها پس زمینه به صورت مات است و کادر و لوگو به صورت براق؛ بعضی وقتا بالعکس
انتخاب مات و براق بودن بج سینه کاملا سلیقه ای است اما گاهی اوقات بعضی از طرح ها، رنگ آن مخصوص شرکت است و به قول معروف یونیک است، یعنی با همان رنگ خاص است که شرکت شناخته می شود.
در اتکت سینه مات و براق با روش اسید کاری مشتری خود انتخاب می کند که قسمت پس زمینه براق باشد و متن و لوگو مات و یا بالعکس. قیمت اتکت سینه مات و براق اکثرا یکسان است و با توجه به اندازه سفارش مشتری مشخص می شود. ولی بج مدل های رنگی از قیمت متفاوتی برخوردارند و قیمت و زمان تحویل آن ها بسیار متفاوت است. این مساله به خاطر تنوع در طرح و رنگ مورد استفاده در بج سینه رنگی می باشد. تا وقتی که مشتری طرح و همچنین رنگ های مورد استفاده در اتکت ها را مشخص نکند نمی توان رنج قیمت را تعیین کرد. رنگی که در اتکت های رنگی استفاده می شود از نوع بهترین رنگ کوره ای است که خیلی بادوام و بسیار ماندگار است و بعد از سال ها در آن ها هیچ گونه تغییر رنگی مشاهده نمی شود. البته ناگفته نماند که اتکت سینه مات و براق نیز با مناسب ترین و بهترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا و به صورت اسیدکاری ساخته می شوند.


کلیپس بج سینه چیست؟
معمولا برای متصل کردن پین بج کوچک از سوزن و کلیپس استفاده می کنند. سوزن و کلیپس بج شبیه سنجاق به لباس وصل می شوند.
هدف از تولید و خرید بج سینه چیست و چه کاربردی دارد؟
 
اتکت سینه
همانطور که می دانیم هر چیزی که بتواند در جهت رشد کسب و کارها و توسعه نام و برندینگ آن ها عمل کند و در خصوص رونق اقتصادی و فعالیت ها تاثیراتی داشته باشد مهم است و از اهمیت خاصی برخوردار است. پس می توان گفت که بج سینه دارای همچین راهبردی است و با ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد نوعی فضای تحکیم بخشی به پرسنل و گروه، سبب تقویت برند و همچنین اعتماد و احترام بیشتر مشتریان و مخاطبان به فعالیت ها و کسب و کارها می شود.


نکات مهم در مورد شیوه استفاده از بج سینه
در مورد خرید بج سینه چند نکته وجود دارد که دقت به آن ها خالی از لطف نیست. اول اینکه کارمندان اداری و پرسنل مشاغل و سایر کسب و کارها رغبت زیادی ندارند که لباس های فرم متحدالشکل را در بیرون از محیط شرکت بپوشند و دومین نکته اینکه گلدوزی و یا چاپ بر روی لباس اداری کارمندان مختص به یک دست لباس می باشد و با خراب شدن و پاره شدن از بین می رود در صورتی که بج سینه را می توان به راحتی از لباسی به لباس دیگر انتقال داد و زیبایی خاصی نیز به لباس می بخشد و دارای قیمتی بسیار مناسب و ارزان است.
حال این مساله را در نظر بگیرید که پرسنل و کارکنان یک مجموعه تولیدی یا یک شرکت حضور یافته در یک جشنواره یا نمایشگاه خدمات خیلی خوب و مناسبی را ارائه بدهند و تلاش خوب و مضاعفی را نیز برای معرفی خدمات و محصولات خود داشته باشند، هرچند محل استقرار و یا غرفه آنها به نام شرکت و محل کار و تبلیغات مزین شده باشد اما باز هم این مساله کفایت نمی کند و در تعامل های رودر رو با مشتریان و مخاطبان و در ترددهای داخلی جشنواره زیاد دیده نمی شود اما وجود بج سینه متصل بر روی لباس آنها در هر مکان و هر جای معرف نام شرکت و برند و یا هر مجموعه ای می باشد که برایش خدمات یا تولیدات ارائه می دهند.
مخاطبان و مشتریان اصلی بج سینه را می توان همه ی کسب و کارها دانست. چه آنهای که یک برند شناخته شده و معتبر هستند و چه آنهای که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند و رویای تبدیل شدن به یک برند معتبر و شناخته شده را در سر دارند. به هر حال نشان سینه در قبال نظم و انضباط و ایجاد حس اعتماد و اعتبار و پرستیژی که می بخشد و همچنین به خاطر توسعه و رشدی که به کسب و کارها و برندها می بخشد و ارزان بودن آنها، باعث می شوند تا مخاطبان و مشتریان بیشتری داشته باشند و برای همه ی مشاغل و کسب و کارها استفاده از آنها عمومیت پیدا کند.

 


نکات مهم در خرید بج سینه
 
نکات مهم در مورد شیوه استفاده از بج سینه
در هنگام خرید بج سینه باید به یک سری نکات توجه کنیم که این نکات عبارتند از:
۱-ابتدا باید متریال و جنس بج سینه را انتخاب کنید. این مورد روی قیمت خیلی تاثیرگذار است.
۲-باید شکل و اندازه اتکت را مشخص کنید. هرچه اندازه آن بزرگتر باشد برای ساخت آن به متریال بیشتری نیاز است پس قیمت آن نیز بیشتر می شود.
۳-سعی کنید خیلی زودتر از زمانی که بج سینه را نیاز دارید آن ها را سفارش دهید. چون اگر شرکت های سازنده بج سینه بدانند که کار شما فوری است مبلغ ساخت آن را افزایش می دهند.
۴-نکته مهمی که تاثیر زیادی در قیمت ها دارد اندازه اتکت سینه سفارشی است. هرچقدر تعداد بیشتری را سفارش بدهید مسلما قیمت آن را کمتر برای شما حساب می کنند و این مساله به نفع شماست.
۵-این نکته را فراموش نکنید که اگر برای تبلیغ کار خود از جنس بی کیفیت و نامناسب برای بج سینه استفاده کنید و آن را به دست مردم بدهید درست است که هزینه کار شما کاهش می یابد اما این مساله یک نوع ضد تبلیغ برای کار شما به حساب می آید و برای شما و کسب و کارتان بد تمام می شود.
۶-برای طراحی بج سینه حتما از نرم افزار مناسب استفاده کنید.
۷-سعی کنید که جوهر و چاپ، در مقابل عوامل محیطی مقاوم باشند.
۸-بهتر است که از رنگ های طلایی و نقره ای که توجه بیشتری را به خود جلب می کنند استفاده کنید.
۹-برای تولید اتکت سینه فقط از آرم و نام کسب و کار خود استفاده کنید و مطمئن شوید که اطلاعات شما به صورت حرفه ای و واضح روی آن درج شده باشد.


جنس بج سینه از چیست و چگونه ساخته می شود؟
 
جنس بج سینه
معمولا چون بج سینه باید به شکل لوگوی هر کسب و کاری و نام برند برش بخورد و تهیه شود و همچنین رنگ و نمای آن اهمیت زیادی دارد پس معمولا آن ها را از جنس فلزات خوب چکش خور و راحت تبدیل پذیر و خوشرنگ مانند برنج ساخته می شوند که به خاطر رنگ تقریبا طلایی که دارد از جذابیت زیادی برخوردار است. ولی در ساخت آن ها از مواد و متریال دیگری مانند پلی استر، پلکسی، چوب، چرم، پلاستیک و...نیز استفاده می شود.
البته باید بدانید که جنس پین بج نیز تا حدودی تاثیرگذار است ولی نه زیاد. بعضی از طرح ها در مدل اتکت سینه رنگی دارای رنگ های متعددی هستند و هر چقدر در ساخت آنها از طرح و رنگ و همچنین جزییات بیشتری استفاده شود مسلما زمان بیشتری نیز برای ساخت آنها نیاز است.
 

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب از طریق شماره تماس های زیر استفاده نمایید.

  • 021-77537503
  • imasazan@email.com
  • تهران ـ خ 17 شهریور چهارراه منصور پاساژ رضوان پلاک 104
  • 09335180303